Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
650.000 €

Teren de vanzare – oportunitate excelenta de investitie in zona Camil Ressu – Parcul IOR Se ofera spre vanzare un teren generos, cu suprafata de 960 mp, situat intr-una dintre cele mai cautate zone din...

Suprafata 960 mp Intravilan Deschidere 15 ml M 3 min. 5.7 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
300 €

vand teren str. Sportului, 230 mp, deschidere: 11, 20 ml intre case, urbanism p + 2E, toate utilitatile, 400€ mp. Discutabil

Suprafata 230 mp Intravilan Deschidere 20 ml 5.8 Km
Bucuresti, 03 Mai '26
...
125 €

stradal 5000 metri patrati suprafata totala, 24 ml deschidere la splai, acte beton,

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 24 ml 5.9 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
360.000 €

teren 950 m, deschidere 22 m, cu o constructie de 87 m, demolabila, POT 50%, CUT 2,2, cu toate utilitatile, stradal,

Suprafata 950 mp Intravilan Deschidere 22 ml 6.1 Km
Ilfov, 14 Mai '26
...
300 €

teren 2000mp, deschidere 25m, din care 4 m sunt drum de servitute, cu utilitati partiale, gaze si curent, zona rezidentiala, pret discutabil

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 25 ml 6.1 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
550.000 €

Vand teren intravilan cu suprafata de 1122 mp situat vis a vis de Metro Voluntari, pe DN2. Terenul este format din doua loturi cu suprafata de 558, respectiv 564 mp alipite. Conform parametrilor urbanistici...

Suprafata 1.122 mp Intravilan Deschidere 38 ml 6.1 Km
Ilfov, 29 Aprilie '26
...
115.000 €

vanzare casa demolabila, 256 mp, deschidere 12 mp, POT-60%, CUT maxim pentru inaltime P+1 (7 metri), toate facilitatile si utilitatile, certificat de urbanism, cadastru intabulare, zona linistita, pozitie...

Suprafata 256 mp Intravilan Deschidere 12 ml 6.1 Km
Bucuresti, 14 Mai '26
...
244.000 €

Se vinde teren situat pe soseaua Colentina la nr. 370 (100 de metri de sos. Sportului). 407 mp. cu deschidere 11 metri. Utilitati, fara gaze ( la 10 m). Pe teren se afla casa demolabila 3 camere si anexe...

Suprafata 407 mp Intravilan Deschidere 11 ml 6.4 Km
Bucuresti, 12 Mai '26
...
187.000 €

va prezentam un teren de 3400 mp situat pe Splaiul Unirii chiar la Pod, intersectie Lunca Dochiei cu Nicolae Grigorescu, cu deschidere de 29 m. Pretul este 45 euro/mp. Terenul este afectat de liniile...

Suprafata 3.400 mp Intravilan Deschidere 29 ml 6.4 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
38.000 €

Str. Pescariei, la 16 km de Mun. Bucuresti, cu pozitie si panorama exceptionala, vanzare 1.075 mp, cu deschidere la drum de 25 m, teren intravilan scos din circuitul agricol in apropiere de Manastirea...

Suprafata 1.075 mp Intravilan Deschidere 25 ml 6.7 Km
Ilfov, ieri; 16:56
...
249.900 €

7R-3710 Teren intravilan cu autorizatie de construire si pilon de fundare deja facuti, pentru un bloc de 11 de apartamente, de vanzare in Bucuresti - Colentina- Doamna Ghica, reper strada Cremenita, avand...

Suprafata 473 mp Intravilan Deschidere 14 ml 6.7 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
200 €

Leordeni -Stadion - 430 mp suprafata totala ,17 ml deschidere, toate utilitatile, acte in regula .

Suprafata 430 mp Intravilan Deschidere 17 ml 6.9 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
295.000 €

Exista o constructie pe teren. Aceasta nu este intr-o stare foarte buna. Constructia este din caramida si se desfasoare pe Parter etaj si mansarda. Amprenta este de 80m. Locatia se afla pe strada TELEAJEN Terenul...

Suprafata 310 mp Intravilan Deschidere 10 ml M 11 min. 6.9 Km
Bucuresti, 28 Aprilie '26
...
120.000 €

teren 274 mp, 21 m deschidere, toate utilitatile, constructie, merita vazut, disc.,

Suprafata 274 mp Intravilan Deschidere 21 ml 7.1 Km
Bucuresti, 27 Aprilie '26
...
1.280 €

Vand teren 377 mp, cu deschidere 13,22 ml, sectorul 3, str. Burebista - Traian Popovici. POT-70 %, CUT-3,0, UTR M2. Pret 1.280 euro/ mp. Astept o oferta decenta. Nu doresc colaborari cu agentii.

Suprafata 377 mp Intravilan Deschidere 13 ml M 13 min. 7.1 Km
Bucuresti, 15 Mai '26
...
300 €

Teren cu deschidere directa la str. Popasului. Toate utilitatile langa teren. Deschidere 20 m la sosea si 160 m la un drum in lateralul lotului.

Suprafata 2.300 mp Intravilan Deschidere 20 ml 7.2 Km
Ilfov, ieri; 17:25
...
350.000 €

Prezentam spre vanzare un teren intravilan de 833 mp excelent pozitionat pe Calea Vitan 220, Bucuresti, intr-o zona cu potential ridicat de dezvoltare rezidentiala. Caracteristici teren: Terenul beneficiaza...

Suprafata 833 mp Intravilan Deschidere 8 ml 7.4 Km
Bucuresti, 02 Mai '26
...
454.500 €

Teren Intravilan construibil de vanzare in Voluntari - Pipera, la numai 198 e/mp reper Padurea Andronache, avand o suprafata de 2297 mp si deschiderea de 40 ml la 1 strada. Caracteristici teren POT 50%,...

Suprafata 2.297 mp Intravilan Deschidere 40 ml 7.4 Km
Ilfov, 14 Mai '26
...
135.000 €

Va prezentam un teren situat in zona Petricani, pe strada Steaua Rosie, langa Lacul Plumbuita, in suprafata de 600 mp, cu toate utilitatile. Terenul are deschidere la 2 strazi de 19 ml. Pe teren...

Suprafata 600 mp Intravilan Deschidere 19 ml 7.6 Km
Bucuresti, 13 Mai '26
...
155.000 €

7R-3675 Teren Intravilan de vanzare in Bucuresti - Tei, reper , avand o suprafata de 351 mp si deschiderea de 11 ml direct la strada principala Petricani. Caracteristici teren POT 45 % , CUT 1,3 60%...

Suprafata 351 mp Intravilan Deschidere 11 ml 7.8 Km
Bucuresti, 11 Mai '26
...
90.000 €

Teren in suprafata de 450 mp de vanzare in zona Lacul Tei - Toboc cu acces facil, toate utilitatile + curent 380V. Deschiderea la strada principala 20 m. Zona este in dezvoltare. Pret negociabil

Suprafata 450 mp Intravilan Deschidere 20 ml 7.8 Km
Bucuresti, ieri; 18:51
...
140.000 €

Teren in suprafata de 710 mp de vanzare in zona Lacul Tei - Toboc cu acces la 2 strazi, casa batraneasca (locuibila) pe teren, toate utilitatile + curent 380V. Deschiderea la strada principala 20 m iar...