Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
239.000 €

Din bld. Laminorului va oferim pe o strada laterala si anume str. Golovita un teren 400 mp cu deschidere de 14 ml si avand 2 corpuri de casa demolabile (nu au mai fost locuite de 17 ani) cu toate utilitatile...

Suprafata 400 mp Intravilan Deschidere 14 ml 13.9 Km
Bucuresti, 06 Mai '26
...
999.000 €

Va propunem spre achizitie/cumparare un teren generos - 700 mp, cu dubla deschidere, cu toate utilitatile, cadastru+intabulare, certificat urbanism, acte la zi, ideal pentru business - constructie imobil/locuinte,...

Suprafata 700 mp Intravilan Deschidere 25 ml M 7 min. 14.1 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
46.000 €

ofer spre vanzare teren intravilan construibil, avand o suprafata de 939mp., deschidere 57.4 metri, adancime 16 metri. Terenul este situat pe strada Taberei, strada asfaltata si in continua dezvoltare....

Suprafata 939 mp Intravilan Deschidere 57 ml 14.2 Km
Ilfov, ieri; 08:24
...
2.160.000 €

teren in suprafata de 5.400 mp, cu excelent vad comercial, situat stradal cu dubla deschidere,o deschidere de 34ml si cealalta de 36ml, dotat cu toate utilitatile, ideal pentru dezvoltare comerciala...

Suprafata 5.400 mp Intravilan Deschidere 34 ml 14.3 Km
Bucuresti, ieri; 13:36
...
43.000 €

Teren Magurele – langa Rahova | 432 mp | Toate utilitatile | Deschidere 16 ml Vand teren intravilan in Magurele, pozitionat excelent la limita cu Rahova – acces rapid catre Bucuresti! Suprafata: 432 mp Deschidere:...

Suprafata 432 mp Intravilan Deschidere 16 ml 14.4 Km
Ilfov, ieri; 12:40
...
174.900 €

Exclusivitate Pascu Imobiliare! Imobilul este situat adiacent din soseaua Giurgiului, cu acces din strada N.D. Cocea, langa viitoarea sosea express Bucuresti – Magurele, denumita Drumul Radial 10....

Suprafata 1.350 mp Intravilan Deschidere 26 ml 14.4 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
116.000 €

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un teren situat in zona Straulesti, langa padure. Strada este asfaltata, lata . Terenul este situat pe colt, avand 2 deschideri, una de 30 ml si cealalta de 11,38...

Suprafata 352 mp Intravilan Deschidere 30 ml 14.4 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
100 €

Giurgiului, Tiparnitei langa case, zona in dezvoltatre, energie electrica, in capatul strazii Tiparnitei, curat fara pomi sau gunoaie, D-14,51ml

Suprafata 450 mp Intravilan Deschidere 15 ml 14.6 Km
Bucuresti, 16 Mai '26
...
1.490.000 €

Terenul se afla vizavi de Dedeman Giurgiului cu acces rapid la Soseaua Giurgiului atat spre centrul Bucurestiului cat si spre Centura Bucuresti. In apropiere va fi breteaua de acces direct in centura...

Suprafata 10.000 mp Intravilan Deschidere 180 ml 14.6 Km
Bucuresti, 17 Mai '26
...
125.000 €

?De vanzare teren intravilan in Jilava, Ilfov. / ?Pozitionare buna, in zona cu toate utilitatile, drum betonat si iluminat stradal. / ?Scoala si gradinita (renovate) sunt foarte aproape. / ?Acces rapid...

Suprafata 1.791 mp Intravilan Deschidere 10 ml 14.6 Km
Bucuresti, ieri; 17:12
...
1.600.000 €

Vand teren cu autorizatie apartamente in Bucurestii Noi 2000 mp Pret 1.600.000€

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 120 ml 14.6 Km
Bucuresti, 05 Noiembrie '25
...
1.200 €

Strada Inginer Zablovschi, 420 mp, deschidere 10 m, cu casa demolabila, proprietar. Pentru agentii doar daca au client.

Suprafata 420 mp Intravilan Deschidere 10 ml M 15 min. 14.7 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
49.900 €

Vanzare parcela teren de 499 mp, cu PUZ aprobat, si valabil, pentru constructie rezidentiala/mixta.

Suprafata 499 mp Intravilan Deschidere 24 ml 14.9 Km
Ilfov, 05 Martie '26
...
100 €

teren 5.000 mp, deschidere stradala 31,85 m, lungime 157 m, toate utilitatile, zona civilizata, liber de constructii, acces usor sos. Giurgiului, tramvai, mijloace transport, super oferta

Suprafata 5.000 mp Intravilan Deschidere 32 ml 14.9 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
85.500 €

Vand parcela teren de 855 mp, cu PUZ aprobat, si valabil, pentru constructie rezidentiala/mixta.

Suprafata 855 mp Intravilan Deschidere 37 ml 15 Km
Ilfov, 03 Martie '26
...
574.600 €

vanzare teren Eroii Revolutiei, str. Cozieni, 884 mp, 2 deschideri, ideal investitie, acces rapid catre mijloace de transport in comun, unitati de invatamant, centre comerciale. Exclusivitate Pascu Imobiliare!...

Suprafata 884 mp Intravilan Deschidere 60 ml 15 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
247.000 €

Terenul se afla in vecinatatea Padurii Cereanca, in localitatea Gulia, in apropiere de DN7, la 13 km de Bucuresti, cu acces prin Chitila, Buftea sau Sabareni. Terenul se afla intr-o zona rezidentiala,...

Suprafata 11.157 mp Intravilan Deschidere 37 ml 15 Km
Dambovita, 17 Mai '26
...
225.000 €

Va prezentam un teren in zona Eroii Revolutiei, spital Marius Nasta, chiar pe Ion Baiulescu, in suprafata de 404 mp, cu acces la strada principala, si deschidere de 12 ml Terenul are toate utilitatile...

Suprafata 404 mp Intravilan Deschidere 12 ml M 12 min. 15 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
35.000 €

Teren de 2200mp cu deschidere de aproape 14 la doua drumuri, teren intravilan, teren situat in proximitatea noului cartier de case din zona strazii Taberei din localitatea Darasti-Ilfov, teren situat...

Suprafata 2.200 mp Intravilan Deschidere 14 ml 15 Km
Ilfov, 21 Mai '26
...
150 €

Vand teren intravilan in Buftea ideal depozit/ stripamall, suprafata totala 55.000 mp se poate extinde cu inca 10 ha. Toate utilitatile: gaz, curent canal, 150 euro/ mp,

Suprafata 55.000 mp Intravilan Deschidere 100 ml 15 Km
Ilfov, 05 Noiembrie '25
...
60.000 €

Terenul este intravilan, curti-constructii si se afla in localitatea Gulia, la aproximativ 13 km de Centura de nord-vest a Bucurestiului, la 5 km de Autostrada A0, cu acces facil prin DN7, in vecinatatea...

Suprafata 1.500 mp Intravilan Deschidere 18 ml 15.1 Km
Dambovita, 17 Mai '26
...
567.500 €

OPORTUNITATE INVESTITIONALA – TEREN 1.132 MP | SISESTI Pret: 567.500 Euro (Nu se aplica TVA) Proprietate cu potential investitional, situata in Sectorul 1, Bucuresti, pe Soseaua Gheorghe Ionescu Sisesti,...

Suprafata 1.132 mp Intravilan 15.1 Km
Bucuresti, 20 Mai '26
...
38.000 €

Compania imobiliara Apulum94 are placerea de a va propune spre vanzare un teren situat vizavi de scoala in sat Teisori, de 2150 mp cu deschidere 42 m Terenul este pretabil pentru constructie ansamblu...

Suprafata 2.150 mp Intravilan Deschidere 42 ml 15.1 Km
Giurgiu, ieri; 22:08
...
235.000 €

REF04B4609 Va prezentam spre vanzare o casa situata stradal pe sos. Viilor, teren 325 mp, constructie 90 mp, deschidere 10,6 ml. Casa beneficiaza de toate utilitatile dar necesita renovare. Are 2 camere,...

Suprafata 325 mp Intravilan Deschidere 11 ml M 9 min. 15.1 Km
Bucuresti, 21 Mai '26
...
650.000 €

Teren ideal pentru dezvoltare de segment superior, in zona centrala (str. Constantin Bosianu nr. 32), unde nu exista alte terenuri asemanatoare. Terenul are o suprafata de 468mp masurati (475mp in acte),...

Suprafata 468 mp Intravilan Deschidere 17 ml 15.2 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
50 €

Terenul se afla la 8,5 km fata de Brasov si la 9 km fata de aeroportul international Ghimbav, in Harman. Dimensiuni: 300 ml x 535 ml, cu 300 ml deschidere, perfect plan. Fara restrictii, nestrabatut de...

Suprafata 160.000 mp Extravilan Deschidere 300 ml 15.2 Km