Apartamente 3 camere de vanzare

Subrubrica: 3 camere
...
153.815 €

COMISION 0% *Pentru aceasta proprietate nu se percepe comision din partea cumparatorului. Acest ansamblu rezidential este finalizat si gata pentru a va muta. Preturi: 1600 eur/mp +TVA (21%) * La...

Suprafata 85 mp An 2024 Decomandat Etaj 1 din 5 4 Km
Bucuresti, azi; 14:29
...
180.000 €

Apartament de vanzare, 3 camere complet mobilat si utilat, exact ca in poze plus loc de parcare suprateran. Locuinta are o suprafata utila totala de 69,63 + 8,27 mp balcon inchis, fiind pozitionat la...

Suprafata 69 mp An 2017 Decomandat Etaj 2 din 3 4 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
108.000 €

Va propunem un apartament de 3 camere situat in Titan, Jean Steriadi, biserica de lemn, pe strada Fetesti, la numai 15 minute metrou, langa Auchan si Penny. Apartamentul este situat la etajul 1 intr-un...

Suprafata 68 mp An 1970 Decomandat Etaj 1 din 4 M 13 min. 4.1 Km
Bucuresti, ieri; 10:54
...
420.000 €

Apartament 3 camere compus din living generos cu zona de dining, o bucatarie open space, doua dormitoare confortabile, doua bai elegante si un balcon cu vedere spre lac, in complex Yacht Kid. Complexul...

Suprafata 72 mp An 2023 Etaj 1 din 9 4.1 Km
Yacht Kid Bucuresti, 26 August '25
...
112.000 €

Liviu Rebreanu, restaurantul Alba, stradal, cf, 2/4, balcon inchis, curat decent, G+F+P+T+UM, 65 mp, bl. reabilitat termic, metrou Titan 10 minute, aproape Auchan, zona verde si civilizata, pret disc.

Etaj 2 din 4 4.1 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
99.000 €

Minis, complexul Alba, cf. 1, p/4, balcon mare, 70 mp, liber, zona verde si civilizata, aproape piata Minis, Acuchan Titan, aproape mijloace transport, cadastru intabulare, pret bun disc.

Suprafata 70 mp Etaj parter din 4 4.1 Km
Bucuresti, 15 Aprilie '26
...
176.500 €

Va prezentam spre vanzare un apartament de 3 camere semidecomandat situat in zona Guvernului, pe bulevardul Iancu de Hunedoara. Imobilul se afla intr-un bloc de apartamente construit in anul 1967, la...

Suprafata 68 mp An 1967 Semidecomandat Etaj 1 din 8 M 6 min. 4.2 Km
Bucuresti, 19 Mai '26
...
599.000 €

Va propun spre vanzare un apartament exclusivist cu 3 camere, situat in zona Floreasca – Georges Bizet, una dintre cele mai selecte si apreciate zone rezidentiale din nordul Capitalei. Proprietatea are...

Suprafata 118 mp An 2016 Decomandat Etaj 1 din 3 4.2 Km
Bucuresti, 18 Mai '26