Apartamente 2 camere de vanzare

Subrubrica: 2 camere
...
116.000 €

Apartament 2 camere renovat aprilie 2026. Strada Aleea Fruntas Constantin Tudor nr. 4, scara 1. Bloc din caramida, an 1962, reabilitat termic, fara risc seismic. Etaj 4/4, vedere spate spre parc, doua...

Suprafata 50 mp An 1962 Decomandat Etaj 4 din 4 M 12 min. 2.9 Km
Bucuresti, ieri; 17:39
...
220.000 €

Apartament cu doua camere in zona deosebita in One Lake Club, etaj 3 din 4, lift, se poate cumpara cu sau fara loc parcare, totul nou, constructie solida, merita vazut, pret negociabil

Suprafata 55 mp An 2025 Decomandat Etaj 3 din 4 M 12 min. 2.9 Km
Bucuresti, 10 Mai '26
...
135.000 €

Vand apartament 2 camere zona Floreasca-Barbu Vacarescu, Str. Johann Sebastian Bach, la 12 minute metrou Stefan cel Mare, complet renovat, bloc 1960 (fara risc seismic) reabilitat termic, semidecomandat,...

Suprafata 40 mp An 1960 Semidecomandat Etaj 4 din 4 M 17 min. 2.9 Km
Bucuresti, 30 Aprilie '26
...
113.500 €

Apartament 2 camere semidecomandat, renovat complet – Str. Gheorghe Petrascu, etaj 5/10 Va prezentam un apartament de 2 camere semidecomandat, situat pe Str. Gheorghe Petrascu, la etajul 5 din 10, ideal...

Suprafata 51 mp An 1970 Etaj 5 din 10 M 12 min. 2.9 Km
Bucuresti, ieri; 15:18
...
75.000 €

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-o zona centrala excelenta, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie tip Airbnb. 📐 Suprafata: 40 mp 🏢 Etaj: 3 din 5 🏗️ An constructie:...

Suprafata 40 mp An 1950 Decomandat Etaj 3 din 5 M 16 min. 2.9 Km
Bucuresti, ieri; 16:39
...
123.000 €

VB3025885 Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Basarabia, reper Diham, confort 1 semidecomandat, avand suprafata de 54 mp, cu o baie si un balcon inchis cu geam termopan, pe suprafata...

Suprafata 54 mp An 1986 Semidecomandat Etaj 7 din 9 M 16 min. 2.9 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
69.900 €

7R-3687 Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat in zona Polona, zona str. Paul greceanu, intr-un imobil construit in anul 1940 , disponibil la etajul 3 din 3,...

Suprafata 39 mp An 1935 Semidecomandat Etaj 3 din 3 M 3 min. 2.9 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
115.000 €

et. 4/4, cf. 1, decomandat, proaspat renovat, instalatii schimbate, ideal investitie in vederea inchirierii dar si pt. locuit, statia de metrou Piata Muncii la 5 minute, toate actele sunt la zi,

Suprafata 50 mp An 1965 Decomandat Etaj 4 din 4 2.9 Km
Bucuresti, ieri; 09:50
...
190.000 €

Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in Basarabia, reper Diham, confort 1 decomandat, avand suprafata totala de 100 mp, cu o baie si o terasa de 40mp. Locuinta este situata la parter,...

Suprafata 61 mp An 2009 Decomandat Etaj parter din 11 M 10 min. 2.9 Km
Bucuresti, ieri; 15:35
...
165.000 €

De vanzare: apartament 2 camere in complexul Hercesa Vivenda, complet mobilat si utilat. Ofer spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat in prestigiosul complex Hercesa Vivenda, cu finisaje...

Suprafata 50 mp An 2021 Semidecomandat Etaj 10 din 11 2.9 Km
Bucuresti, 29 Aprilie '26
...
190.000 €

Apartament 2 camere – Decebal / Piata Alba Iulia Bloc boutique, construit in 2014, supraveghere video Renovare recenta, complet mobilat si utilat Living generos unit cu bucataria si holul Balcon mare...

Suprafata 57 mp An 2014 Semidecomandat Etaj 1 din 3 M 8 min. 2.9 Km
Bucuresti, ieri; 12:03
...
65.000 €

Apartament 2 camere (mansarda), nou renovat,centrala proprie, intr o cladire de D+P+2E+MA, parcare proprie in curte, zona ff linistita, apartamentul are dependinte, Metrou 2 min ,Stadionul Dinamo 3min...

Suprafata 40 mp An 1940 Semidecomandat Etaj 3 2.9 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
299.000 €

Vectorial Broker va prezinta un apartament de 2 camere in zona Decebal, reper metrou Muncii, confort 1 decomandat, avand suprafata de 104 mp, cu o baie si un balcon. Locuinta este situata la etajul 8,...

Suprafata 104 mp An 1993 Decomandat Etaj 8 din 8 M 2 min. 2.9 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
240.000 €

Va prezentam un apartament de 2 camere situat pe Matei Basarab intersectie Delea Noua, intr-un bloc de 10 etaje construit in 2021. Apartamentul este semidecomandat, complet mobilat si utilat lux, are...

Suprafata 70 mp An 2021 Semidecomandat Etaj 6 din 10 M 17 min. 3 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
95.000 €

Agentia Confort Casa va propune vanzare unui apartament format din 2 camere decomandate, st. 53mp, etaj 7/9, bloc 1972, reabilitat termic, cu balcon, si imbunatatiri, gresie, faianta, parchet, termopane,...

Suprafata 53 mp An 1972 Decomandat Etaj 7 din 9 3 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
115.000 €

3/8, decomandat, 53 mp, constructie 1981, termopan, gresie, faianta, parchet, tocarie schimbata, usa metalica, bloc reabilitat, ac, zona linistita (vedere spate), luminos (orientare sud), 2 lifturi. Zona...

Suprafata 53 mp An 1981 Decomandat Etaj 3 din 8 3 Km
Bucuresti, 05 Mai '26
...
105.000 €

apartament de 2 camere decomandat renovat situat intr-un bloc deosebit langa Parcul IOR. Renovat partial.

Suprafata 50 mp An 1976 Decomandat Etaj 15 din 17 M 13 min. 3 Km
Bucuresti, ieri; 16:24
...
109.000 €

Apartament 2 camere de vanzare – zona linistita | Aproape de Arena Nationala | Renovat Se ofera spre vanzare un apartament de 2 camere, semidecomandat, situat intr-o zona curata si linistita, retras...

Suprafata 53 mp An 1969 Decomandat Etaj 3 din 4 3 Km
Bucuresti, 07 Mai '26
...
120.000 €

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, situat in zona Parcul Floreasca, intr-un imobil cu regim de inaltime S+P+4. Locuinta este amplasata la parter si are o suprafata totala de aproximativ 40...

Suprafata 34 mp An 1960 Semidecomandat Etaj parter din 4 3 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
153.000 €

Agentia Confort Casa Imobiliare va propune spre achizitie un apartament de 2 camere, semidecomandat, etaj 2 din 3, in suprafata totala 47.99 mp, utili 43.79 mp, balcon 4.20 mp, inchis, situat pe o straduta...

Suprafata 48 mp An 2012 Semidecomandat M 6 min. 3 Km
Bucuresti, 02 Mai '26
...
113.500 €

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Hala Traian – Calarasilor, una dintre cele mai apreciate zone centrale ale Bucurestiului. Proprietatea are o suprafata de 57 mp si este...

Suprafata 57 mp An 1940 Etaj parter din 2 3 Km
Bucuresti, 10 Mai '26
...
113.000 €

Apartament 2 camere semidecomandat – Str. Gheorghe Petrascu Detalii principale: Suprafata: 51 mp Compartimentare: semidecomandat An constructie: 1970 Bloc reabilitat termic Renovare: Parchetul...

Suprafata 51 mp An 1970 Semidecomandat Etaj 5 din 10 M 14 min. 3 Km
Bucuresti, ieri; 18:33
...
105.000 €

Va prezentam un apartament de 2 camere situat la 15 minute metrou Piata Muncii si parc IOR, chiar pe Gheorghe Petrascu, langa Scoala de Muzica si parcul Petrascu, intr-un bloc reabilitat. Apartamentul...

Suprafata 52 mp An 1965 Semidecomandat Etaj 3 din 9 M 13 min. 3 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
99.900 €

Agentia Imobiliara Apulum 94 va ofera spre vanzare Apartament 2 camere in Titan, pe Bd. Nicolae Grigorescu, la aproximativ 3 minute de mers pe jos de metrou Titan si foarte aproape de Parcul IOR si Parcul...

Suprafata 52 mp An 1973 Etaj 7 din 10 3.1 Km
Bucuresti, ieri; 11:50
...
175.000 €

Va prezint spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona premium a Capitalei – Floreasca – Stefan cel Mare. Cu o suprafata de 57 mp, apartamentul este amplasat la Parter din 8 al unui imobil...

Suprafata 57 mp An 1983 Decomandat Etaj parter din 8 M 5 min. 3.1 Km
Bucuresti, 09 Mai '26
...
105.000 €

va prezentam un apartament de 2 camere situat la 15 minute metrou Piata Muncii, Campia Libertatii, chiar pe Gheorghe Petrascu, langa Scoala de Muzica, intr-un bloc reabilitat. Apartamentul este situat...

Suprafata 52 mp An 1965 Semidecomandat Etaj 3 din 9 M 12 min. 3.1 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
110.000 €

adiacent ctie 1985, metrou costin giorgian 5 minute, decomandat, 5/8, balcon inchis, bl. reabilitat termic, complet renovat, g+f+p+t+um, isn, ien, scara curata, cadastru intabulare disc.

Suprafata 53 mp An 1985 Decomandat Etaj 5 din 8 3.1 Km
Bucuresti, 11 Aprilie '26
...
105.000 €

Suprafata 52 mp An 1965 Semidecomandat Etaj 3 din 9 M 10 min. 3.1 Km
Bucuresti, 08 Mai '26
...
193.000 €

CCP2985 bulevardul Decebal, stradal, renovat recent, bucararie mare, multiple spatii pentru depozitare, situat la etajul 1/7, cu o suprafata de 65 mp, constructie 1995, situat la 10 minute distanta fata...

Suprafata 60 mp An 1996 Decomandat Etaj 1 din 7 M 7 min. 3.1 Km
Bucuresti, 30 Martie '26
...
199.000 €

VG Real Estate va propune spre achizitie un apartament de 2 camere, situat in zona Floreasca, o locatie deosebita, cu acces facil catre restaurante, cafenele, magazine si spatii verzi. Apartamentul este...

Suprafata 64 mp An 2020 Semidecomandat Etaj 2 din 6 3.1 Km
Bucuresti, 08 Septembrie '25
...
185.000 €

Va oferim spre vanzare un apartament 2 camere, in zona MateiBasarab-Calea Calarasilor-Orzari, decomandat, etajul 5/8, vedere stradala, bloc anvelopat, cu Centrala Termica. Apartaemnetul are osuprafata...

Suprafata 57 mp An 1995 Decomandat Etaj 5 din 8 M 8 min. 3.1 Km
Bucuresti, ieri; 16:28
...
63.900 €

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere confort 2 cu o suprafata de 38 mp, compartimentare decomandata la etajul 4/10 intr un bloc reabilitat termic construit in 1975 aflat pe o straduta...