Terenuri de vanzare

Subrubrica: teren
...
15 €

Vand 3700mp, teren intravilan, in loc.Niscov, cu CF, intreg/parcele, 12/16 €/mp, strada asfaltata, curent, apa, internet la poarta, in zona linistita, inconjurata de paduri, la 15 kn de centrul mun.Buzau....

Suprafata 3.700 mp Intravilan Deschidere 4 ml 0 Km
Buzau, 13 Mai '26
...
95.000 €

teren de 371m² pe care se afla si o constructie. Localizare: strada Pacii, Buzau. Pret 95.000 + TVA, pret usor negociabil. Contact: 0749 244 688 Mihaela

Suprafata 371 mp Intravilan Deschidere 6 ml 9.8 Km
Buzau, 07 Mai '26
...
28.600 €

Vand teren loc. Stalpu langa padurea Spataru- Buzau , 2600 mp, intravilan (S+P+1), intabulat, PUZ preliminar, deschidere 62 ml, situat in marginea padurii Spataru. Curent electric in apropiere. Ideal...

Suprafata 2.600 mp Intravilan Deschidere 62 ml 12.1 Km
Buzau, 14 Mai '26
...
3.600 €

Vand padure de fag, stejar, gorun esenta tare; varsta 60-80 de ani. Suprafata 63 ha. Zona accesibila, localitatea Tisau intre Sarata Monteoru si Manastirea Ciolanu. Detin act de proprietate + cadastru....

Suprafata 630.000 mp Extravilan Deschidere 100 ml 16.6 Km
Buzau, 15 Mai '26
...
7.500 €

Ofer spre vanzare teren extravilan situat in localitatea Tintesti, in apropiere de Buzau. Suprafata: 7.500 mp Acte in regula Terenul nu se afla in arenda Pret: 1 EUR / mp (7.500 EUR total) Teren potrivit...

Suprafata 7.500 mp Extravilan Deschidere 3 ml 18.8 Km
Buzau, 09 Mai '26
...
3.099 €

vand teren arabil 3.100 mp Ramnicelu, jud. Buzau,

Suprafata 3.100 mp Agricol Deschidere 10 ml 33.5 Km
Buzau, 18 Mai '26
...
3 €

5 hectare, impartit in patru loturi, foste livezi, zona deal/munte, Geoparcul Buzaului. 3 euro / mp

Suprafata 500.000 mp Extravilan Deschidere 100 ml 34 Km
Buzau, 13 Mai '26
...
35.000 RON

vand teren agricol 15.000 mp fara cadastru. Primaria nu a apucat sa incadastreze toate terenurile.

Suprafata 15.000 mp Agricol Deschidere 36 ml 34.5 Km
Buzau, 13 Mai '26
...
6.900 €

C. A. Rosseti, langa ferma de pui, stradal, energie electrica, cadastru, intabulare, ocazie, pret 6900 euro hectarul,

Suprafata 32.000 mp Agricol Deschidere 100 ml 38.4 Km
Buzau, 18 Mai '26
...
6.000 €

Proprietar, vand teren intravilan arabil 1076 mp, deschidere 24 m, situat in com. Gugesti, localiatea Oreavu, langa parcul din localitate, ideal pentru constructie sau deschiderea unei afaceri.

Suprafata 1.076 mp Intravilan Deschidere 24 ml 50.9 Km
Vrancea, 12 Mai '26
...
16.000 €

proprietar, vand doua loturi teren extravilan in suprafata de 6.000 mp si 6.660 mp, in procedura legala conform legislatiei, situat in jud. Vrancea, com. Oreavu,

Suprafata 12.660 mp Extravilan Deschidere 20 ml 51 Km
Vrancea, 18 Mai '26
...
38.500 €

proprietar, ofer la vanzare aproximativ 3,5 hectare de teren agricol, situate in extravilanul comunei Padina, judetul Buzau, dupa cum urmeaza: Nr. bloc fizic 1002 – suprafata: 1,2 ha Nr. bloc fizic...

Suprafata 35.000 mp Agricol Deschidere 3 ml 51.5 Km
Buzau, 08 Mai '26
...
27.880 €

Teren intravilan situat intr-o zona superba, cu priveliste panoramica deosebita asupra imprejurimilor – ideal pentru cei care cauta liniste, natura si aer curat. Pret negociabil! Suprafata generoasa...

Suprafata 3.485 mp Intravilan Deschidere 69 ml 55.3 Km
Bucuresti, 18 Mai '26
...
20.000 €

Teren Intravilan 1447 mp suprafata totala Teren constructii, vie si faneata Certificat de urbanism Toate utilitatile: apa, gaze si lumina Negociabil.

Suprafata 1.447 mp Intravilan Deschidere 8 ml 55.5 Km
Prahova, 18 Mai '26
...
155.000 €

Compania imobiliara Apulum94 are placerea de a va propune spre vanzare un teren situat in sat COSERENI / Ialomita, de 2067 mp cu deschidere 52 m Terenul oferta multiple oportunitati. Utilitatile (apa,gaze,...

Suprafata 2.062 mp Intravilan 55.5 Km
Ialomita, 15 Mai '26
...
250.000 €

comuna Teisani jud Prahova drumul catre Slanic Prahova, teren intravilan 4ha, cf, urbanism, pretabil pensiune, hotel, pozitie excelenta ,numai pentru investitori pret 250000 euro usor discutabil, rugam...

Suprafata 42.000 mp Intravilan Deschidere 100 ml 56.3 Km
Prahova, 18 Mai '26
...
12.000 €

teren pentru constructia unei locuinte are suprafata totala 750 mp. Deschiderea la strada principaa 30 m, actele sunt la zi, ideal, intr-o zona linistita,

Suprafata 750 mp Intravilan Deschidere 30 ml 59.3 Km
Vrancea, 18 Mai '26
...
9.450.000 €

propunem un teren unicat in suprafata de 270.000 mp (compact) situat in intravilanul localitatii Gherghita cu deschidere la DJ 101D foarte aproape de nodul Autostrazii A3. Terenul este liber de constructii...

Suprafata 270.000 mp Intravilan Deschidere 180 ml 61.1 Km
Prahova, 17 Mai '26
...
24.500 €

Terenul din Slanic Prahova este situat intr-o zona montana de o frumusete aparte, inconjurat de dealuri impadurite si aer curat. Este un teren potrivit atat pentru relaxare, cat si pentru activitati in...

Suprafata 1.626 mp Intravilan Deschidere 14 ml 61.1 Km
Prahova, 02 Mai '26
...
76.800 €

Teren 4.800 mp intravilan, deschidere 18m + utilitati – Bara, Prahova Oportunitate de investitie sau locuinta in satul Bara, jud. Prahova. Teren intravilan generos in suprafata de 4.800 mp, cu o deschidere...

Suprafata 4.800 mp Intravilan Deschidere 18 ml 63.4 Km
Prahova, 16 Mai '26
...
20.000 €

zona noua, loc de casa 1000 mp suprafata totala, 24 ml deschidere, curent, acte in regula, ocazie.

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 24 ml 64.7 Km
Ialomita, 18 Mai '26
...
14.000 €

3109 mp, electricitate drum acces auto, raspund doar persoanelor interesate pretul este usor negociabil.

Suprafata 3.109 mp Intravilan Deschidere 40 ml 65.9 Km
Ialomita, 18 Mai '26
...
107.690 €

Compania imobiliara Apulum94 are placerea de a va propune spre vanzare un teren situat pe strada Zorilor in sat ROSIORI din jud. Ialomita., in suprafata de 3144 mp pe care se afla edificata o sera (2200...

Suprafata 3.144 mp Intravilan Deschidere 40 ml 67.1 Km
Ialomita, 16 Mai '26
...
126.750 €

Va prezentam un teren agricol de 16.900 mp (1,69 hectare) perfect pozitionat in comuna Gradistea, zona de sud a Bucurestiului, intr-un cadru natural privilegiat, aproape de Manastirea Sfantul Nicolae...

Suprafata 16.900 mp Agricol Deschidere 39 ml 67.7 Km
Giurgiu, 02 Mai '26
...
2 €

Super ocazie! Com. Movilita – Ialomita, vanzare teren agricol in suprafata de 104 Ha. cu deschidere de 800 ml. la De si adancime de 1.300 ml. Avand in vedere locatia: distanta de 800 ml. fata de E85 (DN2)...

Suprafata 100.000 mp Agricol Deschidere 800 ml 67.8 Km
Ialomita, 17 Mai '26
...
215.000 €

Agentia Imobiliara Mervani ofera spre vanzare un teren extravilan, cu categorie de folosinta industrial/agricola, avand o suprafata generoasa de 19.891 mp. Proprietatea beneficiaza de o deschidere de...

Suprafata 19.891 mp Agricol Deschidere 37 ml 68.3 Km
Prahova, 15 Mai '26
...
49 €

Ilfov, strada Nuferilor, teren intravilan 1000 mp /15m. Toate facilitatile: apa, gaze, canal, curent, drum asfaltat. Cca 250 m pana la lacul Caldarusani.

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 15 ml 69.7 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
50.000 €

Se ofera spre vanzare un teren intravilan cu potential imens in Snagov cu suprafata de 995 mp cu utilitati – Viitorul tau incepe aici, langa lac si padure. Descopera oportunitatea de a construi visul...

Suprafata 995 mp Intravilan Deschidere 10 ml 69.9 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
52.000 €

Vand 2 lotri teren intravilan in suprafata de 534 mp, fiecarem cu o deschidere de 30 ml, cu acces din drum de acces, 52.000 euro, curent gaze si canalizare la primul lot.

Suprafata 534 mp Intravilan Deschidere 30 ml 70.1 Km
Ilfov, 14 Mai '26
...
30.000 €

Vanzare teren intravilan in centrul frumoasei localitati Snagov, situat la liziera padurii cu acelasi nume. Acces rapid la Autostrada A3! Detalii: Indici urbanistici: POT 40%, CUT 1,2 Regim de inaltime:...

Suprafata 600 mp Intravilan Deschidere 20 ml 70.7 Km
Ilfov, 13 Mai '26
...
55 €

Teren intravilan 2000 mp. Este situat in Ghermanesti in apropiere se Lidl. Are gaze la strada, canal, apa. Pozitie excelenta. Acte ok. Este situat intre case. Sunati acum, pozitie excelenta! 55 euro/mp

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 18 ml 70.8 Km
Ilfov, 24 Februarie '26
...
969.215 €

Se vinde teren intravilan de 5735mp in Ghermanesti pe strada Tismana, cu deschidere de 31 metri la drum, situat intr-o zona linistita, la 20 de metri fata de lacul Snagov. Terenul este ideal pentru dezvoltare...

Suprafata 5.735 mp Intravilan Deschidere 31 ml 70.8 Km
Ilfov, 27 Aprilie '26
...
125.000 €

Hanul Lupului, Izvorani Snagov, teren intravilan 6.200 mp, d-26 ML, pret 20 E/mp, cf, toate utilitatile, pozitie excelenta, pret 125000 euro, rugam maxima seriozitate, comision agentie 3950 E+ TVA facturabili,...

Suprafata 6.200 mp Intravilan Deschidere 18 ml 70.8 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
190 €

🌿 Teren exclusivist de vanzare – Lac Snagov 🌿7.000 mp | Deschidere lac 25 m | Deschidere strada 30 m. O oportunitate rara de investitie pe malul lacului Snagov, intr-o zona selecta, ideala pentru dezvoltare...

Suprafata 7.000 mp Intravilan Deschidere 20 ml 70.8 Km
Ilfov, azi; 03:36
...
33 €

Proprietar vand teren in Snagov stradal cu deschidere 20 ml la sosea, intravilan, certificat de urbanism recent, pretabil atat rezidential (casa de locuit) cat si comercial (ansamblu rezidential, benzinarie,...

Suprafata 1.850 mp Intravilan Deschidere 20 ml 70.8 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
80 €

proprietar, 4.700 mp (dimensiuni ~ 212mx22m), negociabil

Suprafata 4.700 mp Extravilan Deschidere 22 ml 71.7 Km
Ilfov, 13 Mai '26
...
11.500 €

intre Sinesti si Movilita, teren intravilan suprafata de 726 mp, 20 ml deschidere la sosea DC10 la 1,5 km de DN2, toate actele in regula, electricitate, teren liber de constructii. Pret 19 euro/mp

Suprafata 726 mp Intravilan Deschidere 20 ml 72.1 Km
Ialomita, 13 Mai '26
...
18.500 €

Agentia Imobiliara Mervani va propune un teren extravilan (faneata) cu suprafata de 4.404 mp (Drumul spre Bustenari). Terenul beneficiaza de o priveliste naturala deosebita, nu are acces la drum asfaltat...

Suprafata 4.404 mp Agricol 72.4 Km
Prahova, 16 Mai '26
...
27.000 €

Agentia Imobiliara Mervani va propune un teren intravilan (faneata) cu suprafata de 3.092 mp cu o deschidere la strada de 26 m si o profunzime de 110 m. Terenul are forma dreptunghiulara avand la stada...

Suprafata 3.092 mp Agricol Deschidere 1 ml 72.4 Km
Prahova, 16 Mai '26
...
12.000 €

Va prezint in exclusivitate loturi de teren la padurea Sangov, siutate in Comuna Ciolpani - sat Izvorani Teren intravilan de vanzare – Izvorani, langa padure Locatie premium | 500 mp / 1000 mp La vanzarea...

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 25 ml 72.7 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
12.000 €

Suprafata 500 mp Intravilan Deschidere 20 ml 72.7 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
24.000 €

Va prezint in exclusivitate loturi de teren la padurea Sangov, siutate in Comuna Ciolpani - sat Izvorani Teren intravilan de vanzare – Izvorani, langa padure Locatie premium | Loturi 1000 mp Drum...

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 25 ml 72.8 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
128.100 €

vis a vis de "Complexul Lagoo", ofer spre vanzare teren intravilan - construibil, in suprafata de 1281mp, deschidere 10metri la Lacul Snagov. Terenul este situat intr-o zona rezidentiala in continua dezvoltare,...

Suprafata 1.281 mp Intravilan Deschidere 10 ml 73 Km
Ilfov, ieri; 10:19
...
100.000 €

teren intravilan, 2000 mp, cf, se poate parcela pret 50e/mp(100000e) si ciofliceni 5602 mp cu deschidere in lacul snagov, cf pozitie excelenta, d-26 ml lac, pret 650000 euro, ruga fi oferim maxima seriozitate,...

Suprafata 2.000 mp Intravilan Deschidere 23 ml 73.1 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
79.000 €

Va prezentam spre vanzare un teren in Ciolpani, sat Izvorani, in suprafata de 700 metri pe strada Vintila Bratianu. Are forma de trapez, deschidere stradala peste 50 metri, utilitatile sunt in fata portii...

Suprafata 700 mp Intravilan Deschidere 50 ml 73.1 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...

teren + casa caramida 4 camere, particular,

Suprafata 1.000 mp Intravilan Deschidere 26 ml 73.1 Km
Ilfov, 15 Mai '26
...
40 €

DN1 Bucuresti - Ploiesti, Ciolpani, stradal, intravilan construibil, 3.000 mp/ d=30 m. Gaze, curent. Acces direct din DN1, pe spate este drum de exploatare,

Suprafata 3.000 mp Intravilan Deschidere 30 ml 73.1 Km
Ilfov, 18 Mai '26
...
135 €

Va propunem spre vanzare teren cu destinatia constructii, suprafata 5880 mp cu deschidere de 48 m la dj 101b Snagov-Ghermanesti cu acces imediat spre Bucuresti prin autostrada A3, cu vecinatate liziera...

Suprafata 5.880 mp Intravilan Deschidere 48 ml 73.3 Km
Ilfov, 20 Aprilie '26
...
19.600 €

ofer spre vanzare teren intravilan construibil, avand o suprafata de 700 mp, deschidere 20 metri la strada asfaltata. Terenul dispune de curent electric, apa, gaz. Pret 28 Eur/mp.

Suprafata 700 mp Intravilan Deschidere 20 ml 73.4 Km
Ilfov, ieri; 10:20
...
8.500 €

loturi de casa de 500 mp cu utilitati, situate in localitatea Ciolpani, la o distanta de apoximativ 500 ml fata de DN1, pretabile investitie, constructie locuinta,